Nepřátele povstávají hrdinové se rodí
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Postava

4 posters

Goto down

Postava Empty Postava

Příspěvek  Admin Sat Jun 12, 2010 10:21 pm

1,méno
2,povolání prosím vás žádný bůh nebo neco podobného
3,rasa (Člověk, Elf, Trpaslík, Maerlen(napůl člověk napůl hmyz), Goblin, Skřet, Glalie, Glont, Písečný elf, Lich, nemrtvý,duch,démon,hobit,kočkovitý,vlkodlak,drak výjmečně pro ty co u mě mají plus jako flexo a noogai blackdemon apod.)

4,biografie
5,zspůsob boje (Lučištník, šermíř, vrah, Nomád, barbar, zaříkávač, pyromág, zaklínač, hraničář, elfský šermíř, kušník,watermág,icemág,windmág,lavamág )
6, zkušenostní body

Síla:Jak silný útok dáte Protivníkovy

Odolnost:kolik ran vydržíte utrpět,

Obratnost:Jak dokážete uhnout protivníkovu útoku,Třeba ještě Jak daleko vydíte atd.

Inteligence:Kolik si dokážete naučit kouzel nebo logicky uvažovat

Moudrost:Má vliv na NPC postavy

Charisma:Jaký Máte vliv na Obchodníky a ostatní hráče

7,pohlavá muž,žena

8. vybavení .............................................. ne že si nekdo dá meč 1000000-dmg nebo zbroj 100000def

Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 113
Join date : 12. 06. 10

https://fantasybattles.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Postava Empty Re: Postava

Příspěvek  Noogai123 Sat Jun 12, 2010 10:29 pm

1.Curra(čte se Kura)
2.Hraničář
3.trpaslík
4.Byl jsem syn Sklenáře ve vesnici Kterou nejmenuju, Říkám byl protože už nežije...
Osudného dne jsem byl zrovna na lesních plodech, Když jsem se vracel uviděl jsem prchající Loupežnickou bandu a vesnici bez živé duše, i bez penězů a zboží, všichni byly mrtví...i můj otec s matkou.
Nabral jsem si nějaké jídlo ale moc sem nenašel, toulal jsem se lesem, houští mně píchalo do očí a toulal jsem se dál a dál na sever, jednou už nemohl dál a upadl jsem z vysílení jako nějaký opilec.
Naštěstí byl blízko starý hraničář jménem Orn, dal mi napít, najíst a začal mně učit hraničářskému řemeslu.
když jsem oslavil 18 narozeniny odešel jsem od Orna coby mým druhým otcem.
V jedné vesnici jsem v hádankářské soutěži vyhrál luk, zanedlouho jsem poznal že ho vyrobily elfové.
5.Sekyrník
6.Síla:3
odolnost:2
obratnost:3
int:2
moud:4
7.muž
8.sekyra 12- 50, helma def:30-30 Luk elfů 20-23
plášť:+1 def, plátová zbroj:40 def


Naposledy upravil Noogai123 dne Sun Jun 13, 2010 12:35 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : luk :D)

Noogai123
VIP
VIP

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 12. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Postava Empty Re: Postava

Příspěvek  Draw Sun Jun 13, 2010 1:57 pm

1.Draw
2.nájemný vrah
3.Elf
4.narodil sem se jako dvojče ale moje dvojče umřelo zabijáky zvanýmy černá letka rozhodl sem se je zabít moji rodiče byly elfka a maerlen ale teť je matka jeptiškou Very Happy a táta ochrakna královny maerlenů
5. šermíř co se specializuje na ice kouzla
6.síla 2
inteligence 7
odolnost 3
moudrost 1,5
Charisma 1,5
7.muž
8.černý plášť +1 odolnost klobouk +2 inteligence plátové kalhoty +19 odolnost

Draw
zelenáč
zelenáč

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 13. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Postava Empty Re: Postava

Příspěvek  Danek Tue Jun 07, 2011 7:41 pm

1, Dark
2, Plenitel/ničitel
3, člověk
4, Žil jsem v jedné poklidné vesničce do doby kdy mi bylo 10 let. Když mi bylo 10 let vtrhli do vesnice nemrtví. Všechny z vesnice pozabíjeli, až na mě. Já jsem naštěstí utekl a od té doby jsem žil sám a jelikož jsem od svých 10 let již nepoznal lásku domova, stalo se ze mě to co jsem dnes. Dark přezdívaný "Ničitel".
5, kouzelník
6, Síla: 3
Odolnost: 3
Obratnost: 3
Inteligence: 5
Moudrost: 3
Charisma: 3
7, muž
8. 1.meč 25-30, 2.meč 30-35, přívěšek +1 inteligence,

Danek
VIP
VIP

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 07. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Postava Empty Re: Postava

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru